Exeter УвійтиРеєстрація

Мін’юст оголосив списки учасників наступного іспиту

Місце проведення м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 15 березня

Тимчасова кваліфікаційна комісія приватних виконавців (далі – Комісія) відповідно до вимог частини шостої статті 20 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» від 02.06.2016 № 1403-VIII (далі – Закон) повідомляє, що згідно протоколу засідання Комісії від 27.04.2017 № 8 за результатами розгляду заяв 75 осіб, які виявили намір отримати право на здійснення діяльності приватного виконавця, про допуск до складання кваліфікаційного іспиту Комісією прийняте відповідне рішення (списки осіб, яким надано допуск/відмовлено в допуску, додаються).

Одночасно Комісія інформує, що кожній особі, відносно якої Комісією прийняте рішення про відмову в допуску до складання кваліфікаційного іспиту, направлене відповідне повідомлення із зазначенням причин такої відмови засобами поштового зв’язку та на електронну адресу.

Також, Комісією затверджено графік складання кваліфікаційного іспиту особами, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця (графік додається).

Комісія звертає увагу на те, що в день проведення іспиту особам, допущеним до його складання, необхідно мати при собі паспорт громадянина України.

Комісія попереджає, що облікові записи (імена доступу та паролі), надані учасникам перед початком іспиту, потрібно зберігати протягом всього часу автоматизованого анонімного тестування у зв’язку з тим, що для переходу до кожного наступного етапу іспиту необхідна авторизація в електронній системі тестування.

Крім того, Комісія наголошує на необхідності неухильного дотримання вимог частини другої статті 20 Закону та розділу IV Порядку допуску до професії приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 № 3053/5 (далі – Порядок допуску), під час подання до Комісії заяв про надання допуску до складання кваліфікаційного іспиту, оскільки у переважній більшості випадків підставами для відмови особам в допуску до складання кваліфікаційного іспиту було неподання ними довідок про відсутність судимості та інформаційних довідок з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Також у порушення вимог розділу IV Порядку допуску копії документів, додані до заяв окремих осіб, не були засвідчені їх особистими підписами.

Дата і місце проведення іспиту

Прізвище, ім’я, по-батькові особи, допущеної до складання кваліфікаційного іспиту

Прізвище, ім’я, по-батькові особи, якій відмовлено в допуску до складання кваліфікаційного іспиту

ОБРАТИ ВИКОНАВЦЯ